DM8W40A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM8W40A-13
JLCPCB Part #
C3710408
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 102A 10uA 40V 44.4V 6.6kW 64.5V TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS