DM8W30AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM8W30AQ-13
JLCPCB Part #
C3709799
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 136A 30V 33.3V 48.4V 6.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS