DM8W28AQ-13
MFR.Part #
DM8W28AQ-13
JLCPCB Part #
C1975803
Description
-55℃~+175℃ 10uA 145A@10/1000us 28V 34.4V 45.4V 6.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS