DM8W20AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM8W20AQ-13
JLCPCB Part #
C1983874
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 204A@10/1000us 20V 24.5V 32.4V 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS