DM8W17AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM8W17AQ-13
JLCPCB Part #
C2157990
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 17V 20.9V 239A@10/1000us 27.6V 6.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS