DM8W13AQ-13
MFR.Part #
DM8W13AQ-13
JLCPCB Part #
C2158005
Description
-55℃~+175℃ 10uA 13V 15.9V 21.5V 307A@10/1000us 6.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS