DM8W10AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM8W10AQ-13
JLCPCB Part #
C3702164
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 15uA 17V 388A 6.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS