DM6W33AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM6W33AQ-13
JLCPCB Part #
C2158004
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 1 10uA 33V 4.6kW@10/1000us 40.6V 53.3V 86A@10/1000us DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS