DM6W30AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM6W30AQ-13
JLCPCB Part #
C1974398
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 30V 36.8V 4.6kW@10/1000us 48.4V 95A@10/1000us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS