DM6W28AQ-13
MFR.Part #
DM6W28AQ-13
JLCPCB Part #
C1974456
Description
-55℃~+175℃ 101A@10/1000us 10uA 28V 34.4V 4.6kW@10/1000us 45.4V TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS