DM6W12AQ-13
MFR.Part #
DM6W12AQ-13
JLCPCB Part #
C2157994
Description
-55℃~+175℃ 1 10uA 12V 14.7V 19.9V 231A@10/1000us 4.6kW@10/1000us DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS