DM6W10AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM6W10AQ-13
JLCPCB Part #
C1974379
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10V 12.3V 15uA 17V 271A 4.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS