DM5W33AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM5W33AQ-13
JLCPCB Part #
C1977101
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 3.6kW@10/1000us 33V 40.6V 53.3V 68A@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS