DM5W22AQ-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM5W22AQ-13
JLCPCB Part #
C3712846
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 101A 10uA 22V 24.4V 3.6kW 35.5V TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS