DM5W11A-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DM5W11A-13
JLCPCB Part #
C1983476
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 13.5V 18.2V 198A@10/1000us 3.6kW@10/1000us TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS