DFLU1400-7
MFR.Part #
DFLU1400-7
JLCPCB Part #
C155379
Description
-65℃~+150℃ 1.25V@1A 1A 1W 25ns 30A 400V 5uA@400V PowerDI-123 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS