DFLT24AQ-7
MFR.Part #
DFLT24AQ-7
JLCPCB Part #
C5248811
Description
-55℃~+150℃ 1uA 225W 24V 29.5V 38.9V 5.78A TVS PowerDI-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS