DFLT22AQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DFLT22AQ-7
JLCPCB Part #
C5248810
Package
PowerDI-123
Description
-55℃~+150℃ 1uA 225W 22V 26.9V 35.5V 6.34A TVS PowerDI-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS