DFLT220A-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DFLT220A-7
JLCPCB Part #
C460446
Package
PowerDI123
Description
-65℃~+150℃ 220V 225W 242V 375V 5uA 600mA TVS Unidirectional PowerDI123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS