DFLS2100Q-7
MFR.Part #
DFLS2100Q-7
JLCPCB Part #
C2960366
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 1uA@100V 2A 50A 860mV@2A Power-DI-123 Schottky Diodes ROHS