DF15005S-T
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DF15005S-T
JLCPCB Part #
C151319
Package
DF-S
Description
-65℃~+150℃@(Tj) 1.1V@1.5A 1.5A 10uA@50V 50A 50V Single-Phase Rectifier DF-S Bridge Rectifiers ROHS