DESD5V2S2UT-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DESD5V2S2UT-7
JLCPCB Part #
C460593
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 15A@8/20us 165pF 1uA 260W 5.2V 6.4V 9V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS