DESD3V3S1BLP3-7
MFR.Part #
DESD3V3S1BLP3-7
JLCPCB Part #
C526556
Package
DFN0603-2
Description
-65℃~+150℃ 1 10nA 10pF 3.3V 35W@8/20us 5A@8/20us 6.5V 7V ESD IEC 61000-4-2 DFN0603-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS