DESD24VS5U6SOQ-7
MFR.Part #
DESD24VS5U6SOQ-7
JLCPCB Part #
C6601395
Package
SOT-26
Description
-65℃~+150℃ 100nA 225W@8/20us 24V 25.5V 45V 45pF 5 5A@8/20us Bidirectional TVS SOT-26 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS