DESD24VL2BTQ-7
MFR.Part #
DESD24VL2BTQ-7
JLCPCB Part #
C5668172
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 11pF 24V 24V 38V 3A 500nA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS