DESD15VL1BAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DESD15VL1BAQ-7
JLCPCB Part #
C5632686
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 16V 16pF 230W@8/20us 25V 500nA 5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS