DDZX8V2C-13
MFR.Part #
DDZX8V2C-13
JLCPCB Part #
C6831592
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 120Ω 300mW 500nA@6.5V 8.03V~8.45V 8.2V 8Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS