DDZX12C-7
MFR.Part #
DDZX12C-7
JLCPCB Part #
C3730708
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@9.1V 11.74V~12.35V 110Ω 12V 12Ω 300mW SOT-23 Zener Diodes ROHS