DDZ6V8B-7
MFR.Part #
DDZ6V8B-7
JLCPCB Part #
C3001671
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@5V 150Ω 470mW 5Ω 6.49V~6.83V 6.8V SOD-123 Zener Diodes ROHS