DDZ24CS-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DDZ24CS-7
JLCPCB Part #
C151620
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 200Ω 23.12V~24.31V 24V 35Ω 50nA@19V SOD-323 Zener Diodes ROHS