DDZ12CSF-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DDZ12CSF-7
JLCPCB Part #
C3731168
Package
SOD-323F
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 11.74V~12.35V 12V 35Ω 500mW 70nA@11.2V SOD-323F Zener Diodes ROHS