D3Z20BF-7
MFR.Part #
D3Z20BF-7
JLCPCB Part #
C6533689
Description
1 Independent 100Ω 19.52V~20.39V 19.96V 20Ω 400mW 50nA SOD-323F Zener Diodes ROHS