D3Z15BF-7
MFR.Part #
D3Z15BF-7
JLCPCB Part #
C460830
Description
1 Independent 14.34V~14.98V 14.66V 15Ω 400mW 50nA@11V 80Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS