D3Z11BF-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D3Z11BF-7
JLCPCB Part #
C2760573
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8V 10Ω 11V 400mW 60Ω SOD-323F Zener Diodes ROHS