D3Z10BF-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D3Z10BF-7
JLCPCB Part #
C2960344
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 100nA@7V 10V 10Ω 400mW 60Ω 9.77V~10.21V SOD-323F Zener Diodes ROHS