D24V0S1U2TQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D24V0S1U2TQ-7
JLCPCB Part #
C1849710
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 200nA 24V 35pF 360W@8/20us 60V 60V 9A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS