D24V0H2U3SO-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D24V0H2U3SO-7
JLCPCB Part #
C19949180
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2 24V 29.6V 300W@8/20us 30pF 43V 4A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS