D24V0F2U3WQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D24V0F2U3WQ-7
JLCPCB Part #
C5248757
Package
SOT-323
Description
0.8pF 100nA 2 2.5A@8/20us 24V 27V 50V IEC 61000-4-2 TVS SOT-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS