D14V0S1U2WS-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
D14V0S1U2WS-7
JLCPCB Part #
C1974919
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 1.3kW@8/20us 10nA 14V 17.5V 26V 360pF 50A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS