BZX84C9V1
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C9V1
JLCPCB Part #
C5244800
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 330mW 9.1V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS