BZX84C6V2-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C6V2-7-F
JLCPCB Part #
C151342
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 150Ω 350mW 3uA@1V 5.8V~6.6V 6.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS