BZX84C6V2TS-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C6V2TS-7-F
JLCPCB Part #
C5248742
Package
SOT-363
Description
-65℃~+150℃ 10Ω 150Ω 200mW 3 Independent 3uA@4.0V 5.8V~6.6V 6.2V SOT-363 Zener Diodes ROHS