BZX84C6V2Q-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C6V2Q-7-F
JLCPCB Part #
C7224200
Package
SOT-23-3
Description
10Ω 300mW 3uA@4V 6.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS