BZX84C5V1-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C5V1-13-F
JLCPCB Part #
C672380
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 2uA@2V 350mW 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS