BZX84C4V7-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C4V7-7-F
JLCPCB Part #
C384560
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 350mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 500Ω 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS