BZX84C4V7W-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C4V7W-7-F
JLCPCB Part #
C2978920
Package
SOT-323
Description
-65℃~+125℃ 1 Independent 200mW 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 600Ω 80Ω SOT-323 Zener Diodes ROHS