BZX84C4V7S-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C4V7S-7-F
JLCPCB Part #
C5248736
Package
SOT-363
Description
-65℃~+150℃ 2 Independent 200mW 4.4V~5V 4.7V 500Ω 80Ω SOT-363 Zener Diodes ROHS