BZX84C4V7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C4V7
JLCPCB Part #
C5244790
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 350mW 3uA@1V 4.4V~5V 4.7V 500Ω 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS