BZX84C33Q-13-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C33Q-13-F
JLCPCB Part #
C5566679
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@23.1V 31V~35V 325Ω 33V 350mW 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS