BZX84C30Q-7-F
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
BZX84C30Q-7-F
JLCPCB Part #
C6136705
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@21V 28V~32V 300Ω 30V 350mW 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS